• certifikovaný trenér
  • 5 ročná trénerská prax
  • online tréningové plány a konzultácie
osobní podpis

Začalo to..

amatérskou kariérou, ktorú som odštartovala naháňajúc sa za futbalovou loptou, kde som sa tešila z pohybu a nových priateľstiev.

V skorších školských rokoch som tento pohyb doplnila o atletiku. Zúčastnila som sa rôznych súťaží vo vytrvalostnom behu, čo bolo z kondičného hľadiska, práve kvôli spomínanému kolektívnemu športu naozaj prínosné.​ Namáhavé minúty behu, či práca s loptou ma fascinovala natoľko, že som sa rozhodla osloviť ženský futbalový klub a tak si splniť detský sen – zahrať si na profesionálnej úrovni .

Vďaka dobrým trénerom , usilovnej práci a disciplíne som tak získala iný pohľad na šport a naučila sa pristupovať ku každému fyzickému, či psychickému rastu s pokorou. Zahrala som si II. najvyššiu ženskú futbalovú ligu na Slovensku a stala sa aj kapitánkou tímu, čo naplnilo podstatu mojich snov.

.. posúvať hranicu

Práve z tohto dôvodu som sa rozhodla ukončiť futbalovú kariéru a venovať sa viac individuálnemu rozvoju.
Ten sa o pár rokov premietol do profesie v ktorej som tak povediac našla podstatu svojho bytia – trénerstva.
Tréning s využitím strojov, ktorý bol častokrát spojený práve s prípravou na futbalovú sezónu ma veľmi nenapĺňal a tak som v tomto športe hľadala niečo, v čom môžem naplno využiť kreativitu a vždy posúvať úroveň svojej fyzickej zdatnosti na iný stupeň.
Svoju pozornosť som upriamila na kalisteniku, ktorej podstata spočíva najmä v tréningu s vlastnou váhou a využíva rôzne pákové mechanizmy v čo najefektívnejšej miere.

.. tréning nemusí byť iba povinnou súčasťou dňa

Tieto tréningové postupy mi do dnešného dňa vyhovujú najviac z hľadiska fyzickej udržateľnosti a tréning tak nemusí byť iba povinnou súčasťou môjho dňa kvôli prichádzajúcej plávkovej sezóne.
Trénerská prax a fyzická práca s klientmi v gyme, ktorú som nadobudla v priebehu 5-tich rokov na území SR a ČR bola naozaj inšpiratívna. Získala som nových priateľov s rovnakým záujmom meniť svoj život k lepšiemu a priniesť tak funkčné pohybové princípy medzi ich rodiny, priateľov a ďalších ľudí z okolia.


Trénuj so mnou!